ścieżka kariery / rozwoju

ŚCIEŻKA ROZWOJU

Zauważyłam, że wielu ludzi, niezależnie od ich wieku i wykształcenia, nie jest zadowolony z obecnego stanowiska pracy. Poszukują swojego miejsca i pomysłu „na siebie”, jednakże nie wiedzą, jak szukać i gdzie będą czuć się szczęśliwi. Moim zadaniem jest pomoc w odkryciu tych czynników, które pomagają w odkrywaniu siebie, a co za tym idzie kształtowania ścieżki zawodowej. Pokazuję ludziom, jaki jest ich potencjał, w jaki sposób mogą go wykorzystywać w życiu prywatnym i zawodowym oraz wspieram ich w budowaniu ich ścieżki rozwoju osobistego i zawodowego. Czuję „flow”, kiedy robię to, do czego jestem stworzona i głęboko wierzę, że każdy z nas ma unikatowy zestaw talentów, zalet i umiejętności, który trzeba jedynie odkryć… i zacząć żyć bazując na nim. Moim marzeniem jest, aby nikt nie pracował w pracy, której nie lubi bądź w której się marnuje – każdy z nas zasługuje, aby czerpać radość z wykonywanej pracy zgodnej z jego Przeznaczeniem (przez małe lub wielkie „p” – jak kto uważa). Pracując z klientem wykorzystuję autorskie ćwiczenia oraz korzystam z narzędzi wykorzystywanych w doradztwie zawodowym.

Podczas spotkań stosuję mentoring i coaching – w zależności od potrzeb lub decyzji klienta. W obu przypadkach pracujemy aktywnie, stosując ciekawe zadania i narzędzia.

Pierwsze spotkanie – jak zawsze u mnie – całkowicie za darmo – chcę, abyś był zadowolony z moich usług i dopiero wtedy podjął decyzję o dalszej współpracy 🙂 

Umów się na spotkanie